Upravit stránku

Perník je od pradávna známá pochoutka, která proslavila mimo jiné i město Pardubice. V minulém režimu se výroba perníku soustředila jen na několik druhů drobných perníků polévaných cukrem a nebo perníků lepených marmeládou. Perníky lepené marmeládou se vyrábějí dodnes se stejnou technologií v jedné pardubické firmě.

Skutečnost dlouhodobého působení naší firmy Ja Ja na domácím i zahraničním trhu se stoupající tendencí prokazuje tvůrčí schopnost vedení firmy.Firma se zaměřila na vývoj nových perníkových výrobků dezertních i zdobeného medového perníku.V širokém sortimentu výrobního programu se nabízí o i mnoho prostorových perníkových produktů zdobených. V nabídce perníkových dezertů kolem 120 druhů si každý klient najde svoji oblíbenou chuť: oříškovou, kokosovou, kávovou, nugátovou, arašídovou, vlašských ořechů, různé ovocné, chutě ve všech na trhu dostupných ingrediencích včetně cukrářských polev světlých a tmavých.

Vývoj neskončil,neustále se vyvíjejí nové výrobky,takové,které mohou být označené jako zcela nové na trhu.Snažíme se, aby perník z naší firmy byl stále uznávaný za nejlepší perník v Pardubicích,jak to slýcháme v našich prodejnách od zákazníků,zákazníky zklamat nemůžeme.Dezertní perníčky naší výroby v provedení mini, balených ve speciálních kazetách ochutnali i poslanci EU na setkání 8.května v Kladrubech.

Výrobky dosahují vysokých kvalit což se odráží v celé řadě získaných ocenění pro zdobený perník,perníkové minidezerty i přizdobený perník cukrářskou hmotou. OCENĚNÍ jsou uvedeny v REFERENCI.

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti